مشاهده کارت ورود به جلسه آزمون

کارآموزانی که قصد شرکت در آزمون های هماهنگ و ادواری سازمان فنی و حرفه ای را دارند پیش از حضور در جلسه آزمون باید شرایط و مدارکی را که داشتن آن ها برای ورود داوطلبان به حوزه امتحانی الزامی است را با خود به همراه داشته باشند . از جمله این مدارک کارت ملی و کارت ورود به جلسه آزمون فنی و حرفه ای می باشد.
  • کارآموزانی که قصد شرکت در آزمون های هماهنگ و ادواری سازمان فنی و حرفه ای را دارند پیش از حضور در جلسه آزمون باید شرایط و مدارکی را که داشتن آن ها برای ورود داوطلبان به حوزه امتحانی الزامی است را با خود به همراه داشته باشند . از جمله این مدارک کارت ملی و کارت ورود به جلسه آزمون فنی و حرفه ای می باشد.

کارت ورود به جلسه آزمون فنی و حرفه ای کارتی است که اطلاعات داوطلب مانند نام و نام خانوادگی ، رشته امتحانی ، حوزه امتحانی ، تاریخ و ساعت حضور در جلسه بر روی آن درج شده است . متقاضیان باید توجه داشته باشند که روز و ساعت شروع آزمون هایشان ممکن است با داوطلبان دیگر متفاوت باشد ، لذا پرینت کارت و مطالعه دقیق آن الزامی است .

کار آموزان عزیز جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون بر روی لینک زیر کلیک نمایید

توجه : بعد از کلیک بر روی دریافت کارت ورود به جلسه و وارد کردن اطلاعات شخصی خود بر روی نمایش کارت کلیک کنید و از کارت خود پرینت بگرید

 

 

جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اینجا کلیک کنید

   

نکات مهم :

*در قسمت پایین کارت اطلاعات روز آزمون ، تاریخ آزمون ، ساعت آزمون و محل برگزاری قید شده است.
*30 دقیقه قبل از آزمون در محل حضور داشته باشید.
*کارت شناسایی معتبر (کارت ملی) به همراه داشته باشید.
* آزمون به صورت آنلاین می باشد، بدین صورت که پشت سیستم رایانه می نشینید و بعد از وارد کردن اطلاعات شناسایی باید به 40 سوال چهار گزینه ای پاسخ دهید.
*48 ساعت قبل از آزمون اقدام به دریافت کارت نمایید و آن را پرینت بگیرید.

 

چاپ   ایمیل

عضویت در خبرنامه